У Києві директор підприємства поставляв підроблене масло в дитячі садки

 СЕГОДНЯ

Київська прокуратура повідомила про підозру директору підприємства, який постачав неякісне масло в дитячі сади Оболонського району столиці.

У минулому році місцевою прокуратурою було встановлено факт поставки в 62 дошкільних навчальних заклади продуктів харчування неналежної якості.

Зокрема, замість солодковершкового масла директор одного з підприємств міста поставляв його дешевий аналог (спред), який в своєму складі містив 99% немолочних жирів. При цьому згідно з договорами з постачання продукції він отримав майже 780 тис. гривень.

В ході досудового розслідування проведено ряд експертиз, за результатами яких встановлено, що якість цього продукту не відповідала державним стандартам, що є грубим порушенням законодавства України.

Наразі керівнику підприємства, яке за державні кошти здійснювало постачання неякісного продукту, повідомлено про підозру по ч.4 ст.358, ч.5 ст.191 КК України (використання завідомо підробленого документа і привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах).

Вживаються заходи щодо завершення досудового розслідування в стислі терміни і напрямки обвинувального акта до суду.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення