У Києві 38-річна жінка сильно побила свого п'ятирічного сина.
За інформацією прес-служби ГУ Національної поліції України в Чернігівській області, медики діагностували у дитини садна голови, верхніх і нижніх кінцівок, перелом пальця руки, а також численні незначні тілесні ушкодження. Відомо, що жінка разом зі своїм сином прибула в столицю на зйомки телевізійної програми.
Правоохоронні органи з'ясували, що мати завжди ставилася до малюка з агресією, нерідко била його, позбавляла хлопчика їжі.
В даний час ведеться слідство інциденту.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55