Сьогодні після обіду у київському торговельному центрі "Дрім Таун", що на Оболоні, щось загорілось. Станом на зараз вогню не видно, а очевидці пишуть, що це співробітники ТЦ так "з димком і по-чорному" запускали генератор.
Зазначимо, що пожежа сталась під час оголошеної повітряної тривоги. У зв’язку з цим чимало мешканців сусідніх із "Дрім Тауном" багатоповерхівок не на жарт злякались їдкого диму.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55