У Києві іноземці грабували квартири

За час перебування в Україні чоловіки встигли кілька разів потрапити у поле зору правоохоронців. Цього разу затримали їх після скоєння злочину у столиці. Речові докази вилучили, а злочинну трійцю доставили до управління поліції.

У ході відпрацювання території Дніпровського району працівники карного розшуку спільно із колегами столичного главку на вулиці Шумського помітили трьох підозрілих осіб. Чоловіки вийшли з будинку, швидко сіли в автівку та поїхали.

Як розповів начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін, правоохоронці почали переслідування та за кілька кварталів наздогнали незнайомців. Під час поверхневого огляду у чоловіків виявили речі, походження яких у працівників поліції викликало сумніви.

«У салоні ми знайшли нагороди, сувенірні монети, кілька тисяч гривень, а також набір відмичок. У цей час надійшла інформація щодо квартирної крадіжки з будинку, де помітили цих громадян. Перелік вкраденого за описом співпадав із тим, що ми виявили в автівці», - повідомив начальник управління.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення