У Києві інспектор екоінспекції отримав вісім тисяч гривень неправомірної вигоди. Про це повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.
Так, інспектор екоінспекції вимагав та отримав вісім тисяч гривень неправомірної вигоди від підприємця за позитивне складання акт перевірки об'єкта та не притягнення до адміністративної відповідальності з накладенням штрафних санкцій.
За фактом справи відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК.
Чоловікові загрожує чотири роки позбавлення волі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55