Неподалік історичного центру Києва - на перетині вулиць Січових Стрільців та Глибочицької біля станції метро "Лук'янівська" - ледь не сталася ДТП. Там хлопець на електросамокаті перетнув перехрестя на червоне світло. Замість зупинитись, він почав лавірувати між легковиками, котрі пригальмували.
"Камікадзе" на самокаті зафіксував відеореєстратор одного з авто, яке у той момент також перетинало Глибочицьку зі сторони центру, повідомляє "Київ оперативний".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55