Вчора, 1 березня, на вул. Сагайдачного, Віталій Кличко заштовхав чужий автомобіль на узбіччя. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, прикріпивши відео з групи "Відео Продакшн"
“Побачив, що на протилежній стороні, на середині другої смуги, стоїть машина без водія. Всі авто сигналять, об'їжджають та йдуть далі. Довелося зупинитися і вийти. Разом з хлопцем із сусіднього кафе заштовхали автомобіль на узбіччя і підперли колесо каменем", - написав Кличко.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55