У середу, 7 серпня в Києві двоє невідомих напали на дівчину, вони її побили і забрали мобільний телефон, пізніше грабіжники були затримані.
Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Києва.
Так, пограбування сталося близько 23:00. Постраждала дівчина звернулася в поліцію, на місце виїхали патрульні. Отримавши опис злочинців, поліцейські незабаром їх знайшли неподалік від місця пограбування.
У затриманої 24-річної жінки було виявлено телефон заявниці, дівчина їх упізнала. Грабіжники були затримані, вирішується питання про правову кваліфікацію їх правопорушення.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55