У Києві молодик виготовляв наркотики та зброю

Автопатруль зупинив для перевірки транспортний засіб, у якому виявили близько 500 грамів порошкоподібної речовини, схожої на фенілнітропропен. Згодом правоохоронці з’ясували, що водій у гаражному приміщенні зберігає речовини, з яких виготовляють прекурсори та психотропні речовини, та гранати. За даним фактом розпочаті кримінальні провадження. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва

Працівники поліції зупинили автомобіль з реєстраційним номером іноземної держави, при перевірці якого у багажнику знайшли жовту порошкоподібну речовину, схожу на прекурсор. Згодом при спілкуванні з правоохоронцями водій розповів, що у гаражі він також зберігає заборонені в обігу речовини.

Як повідомив начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко, під час проведення огляду у гаражі чоловіка на проспекті Науки виявили та вилучили близько півтора кілограма речовини, схожої на фенілнітропропен, з якого виготовляють психотропні речовини, та рідини, з яких можна виготовити прекурсори та наркотики. Окрім того, поліцейські знайшли дві гранати, а саме: РГД – 5 та РГН та запали до них.

За даним фактом слідчим відділом розпочато три кримінальних провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України: 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів).

«Правопорушника затримали. Це – 29-річний киянин. Вилучене направлено на експертне дослідження», - додав Владислав Іщенко.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення