У Києві молодики справляв природну потребу на авто правоохоронців (фото)

Задля розваги фігуранти записали відео, на якому один із них справляв природню потребу на припарковане авто правоохоронців. Відтепер їм загрожує до чотирьох років позбавлення волі. Про це повідомляє поліція Києва.

Вчора ввечері мережею інтернет поширилось відео, де двоє хлопців поводили себе вкрай зухвало щодо авто правоохоронців. Працівники поліції саме перебували неподалік на виклику. У той час молодик, висловлюючись нецензурною лайкою, проводив відеозйомку інциденту, як його товариш справляв природню потребу на припаркований службовий автомобіль.

Менше, як за добу, поліцейські встановили особи правопорушників. Їх авто зупинили у Деснянському районі столиці. Окрім того, водій перебув за кермом з ознаками наркотичного сп'яніння, тож на нього патрульні склали адміністративний протокол за ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення