У столиці на дівчину впало дерево. Випадок стався у Шевченківському районі. На щастя, дівчина жива. Очевидці розповіли, що на місце оперативно прибула карета швидкої допомоги.
Варто зазначити, що дерево всередині повністю трухляве. Тобто воно давно стало аварійним, і комунальні служби району мали би його вчасно прибрати.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55