У Києві сьогодні, 3 березня, на Південному мосту дорожні працівники встановлюють камери відеоспостереження. Про це повідомляє dtp.kiev.ua на сторінці в Facebook
"Як гадаєте, скоро запустять систему автоматичної фіксації порушень? Приживеться?", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на камери відеоспостереження, які планують встановити на київських мостах і Хрещатику, витратять 11 млн грн.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55