У Києві на станції метро Льва Толстого чоловіка забрала швидка.
Чоловікові на вигляд близько 25 років, йому поставили крапельницю, а потім забрали на носилках.
Між собою люди говорили, що це не був нещасний випадок, а подію розслідує поліція.
Однак, ні медики, ні правоохоронці не захотіли коментувати ситуацію.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55