У Києві озброєні невідомі відібрали у перехожого сумку з грошима.
Розбійний напад стався у п'ятницю, 12 травня, в Шевченківському районі.
За попередніми даними, грабіжники чекали чоловіка біля офісу. Коли він вийшов з будівлі, зловмисники, погрожуючи зброєю, відібрали сумку з ноутбуком і грошима.
За попередніми даними, в сумці знаходилося тисяча доларів і 10 тисяч гривень.
Бандити зникли з місця події на автомобілі Mercedes.
Правоохоронці розшукують нападників. У місті оголосили план "Перехоплення".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55