У Києві на території школи №18 вибухнула будівля. Про це 19 грудня, повідомляє в Facebook "Київ Оперативний".

Відзначається, що НП сталася 19 грудня в селищі Водогін в Оболонському районі столиці. "Вибухнув будинок, в якому знаходився котел", - йдеться в повідомленні.

Внаслідок події ніхто не постраждав, але тепер школа залишиться без автономного опалення на невизначений термін.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55