Сьогодні до відділення банку в Подільському районі столиці зайшов невідомий чоловік: погрожуючи предметом, схожим на пістолет, та гранатою, зловмисник забрав більше десяти тисяч гривень. Про це йдеться на сайті МВС
"У цей час в приміщенні відвідувачів не було, перебували лише працівники філії. Забравши кошти, нападник втік у невідомому напрямку. Працівники фінустанови негайно викликали поліцію. Нападника розшукують. Його прикмети: на вигляд 45-50 років, середньої статури, високого зросту,"-розповіли правоохоронці.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22