У Києві 7 квітня, на свято Благовіщення, натовп людей із дітьми пішов до церкви, незважаючи на карантин через поширення коронавірусу COVID-19.
Величезну кількість киян помітили біля церкви на вулиці Стеценка. Про це написали на сторінці Dtp.kiev.ua у Facebook із посиланням на слова свідка.
"Черга на вулицю, натовп людей з маленькими дітьми і зовсім немовлятами... Що в людей у голові – невідомо", – йдеться у пості.

Нагадаємо, із 6 квітня в Україні вступили в силу нові обмеження щодо перебування на вулиці. Серед винятків із заборон - це вигул домашніх тварин однією особою.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55