У Новий рік в Києві народилося 59 дітей, з них одна двійня. Про це повідомила керівник прес-служби Департаменту охорони здоров’я КМДА Наталя Вишневська.
"За 1 січня 2020 року в Києві народилося 59 дітей, з них 30 хлопчики. Також, народилася одна двійня – дівчатка", — сказала Вишневська.
Також вона розповіла, що перед Новим роком у столиці народилося так само 59 дітей: 33 хлопчики та 26 дівчаток.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55