У столиці невідомий обікрав інкасаторське авто. Про це повідомили у правоохоронних органах.
Подія сталася вчора, 22 липня, ввечері у Солом’янському районі. Інкасаторське авто Volkswagen Transporter перебувало поряд з банківським відділенням. Самі інкасатори в цей момент перебували у приміщенні банку. Невідомий скористався відсутністю кого не будь в автомобілі та викрав гроші на загальну суму понад 1 мільйон гривень.
Розпочато досудове розслідування ст. 185 КК України (крадіжка).
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55