У Києві однокласники зламали школяреві хребет: нові деталі НП

 Обозреватель

У Києві однокласники побили школяра Максима Чернікова і зламали хлопцю хребет (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Учень 7-го класу чотири місяці прикутий до ліжка

"Було дуже боляче в серці, в грудях і не чув своїх ніг", - згадує хлопець.

Інцидент стався 7 грудня, коли дитина йшла на урок англійської. Результат цькування в школі - роки лікування і реабілітації.

"За шість хвилин скалічили життя моєї дитини", - нарікає мати підлітка Анна Чернікова.

12-дітні Максим мріяв стати рекламістом і тому у вересні перейшов з простої школи в спеціалізований столичний ліцей. Через три місяці навчання, всього за кілька хвилин, своєрідні забави однокласників мало не вбили хлопця.

"Відбирали сумку, били, штовхалися, брали рюкзаки і перекладали речі. Після цього я побіг на другий поверх. Але вони там мене знайшли і побігли. Некришевич мене ударив по плечу, я захищався, щоб вони мені в голову не попали. Некришевич сказав дітям, які там стояли: "Відійдіть!", і зі всієї сили ударив мене, я відлетів і упав", - розповідає Максим", - розповідає Максим.

Коли хлопця привели в медпункт, він скаржився на гострий біль в спині, грудях і серце. Не відчував ніг. Все, що зміг зробити, - зателефонувати до бабусі. Уже в лікарні виявили набряк спинного мозку та забій грудної клітки. А через чотири дні встановили і остаточний діагноз - перелом хребта.

"Це не нещасний випадок! Нещасний випадок - це коли людина послизнувся і впала. А тут напали, побили, кинули і зламали хребет! Під час навчального процесу! У школі! Я віддала здорове дитя і забрала звідти покалічене!", - каже мама Максима Анна Чернікова.

Керівництво ліцею запевняє, що особливих проблем з буллінг ніколи не виникало. У ситуації з Максимом діяли згідно із законом.

"Ми провели розслідування, відповідно до чинного законодавства у триденний термін, з'ясували обставини, покарали винних. Це заступник з виховної роботи, це черговий учитель - отримали адміністративне стягнення", - говорить директор ліцею податкової та рекламної справи № 21 м.Києва Ірина Бабка .

Однак мама постраждалого школяра заявляє протилежне і демонструє відео знущань над іншими дітьми, які учні викладали в інтернет.

Директор ліцею такі випадки вважає звичайним конфліктом.

"Ви ж розумієте, що це діти, це людський фактор, це ситуація спілкування підлітків. Виникають різні моменти, різні ситуації, але не було і немає таких, які не можуть люди між собою вирішити", - говорить директор ліцею Ірина Бабка.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення