У Києві вчора, 9 березня, на вул. Сім'ї Идзиковских (колишня Михайла Мішина) однорічна дівчинка випала з другого поверху багатоповерхівки. Про це повідомляє "Обозреватель"
Повідомляється, що дитина сперлася на москітну сітку.
"В результаті дівчинка отримала струс мозку і була доставлена лікарями в дитячу спеціалізовану лікарню "Охматдит". Обставини події встановлюються", - йдеться в повідомленні
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55