У Києві активізувалися вандали, які викопують з клумб квіти та інші рослини. Про це в соцмережі повідомляють комунальні працівники столиці.
Зокрема, у Подільському районі злодії викопали недавно висаджені квіти біля пам'ятника Магдебурзькому праву.

У Солом'янському районі вкрали 16 кущів ялівцю, барбарису і магонії на вулиці Пост-Волинській і бульварі Вацлава Гавела.

Також вандали розбили лаву в парку "Орлятко" і урну в парку біля кінотеатру "Тампере".


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55