У Києві на 42-му маршруті автобуса (вул. Митрополита Андрея Шептицького – вул. Єлизавети Чавдар) пасажири виламали середні двері.
Надзвичайна подія сталася вчора вранці, повідомляється в групі "Типовий Київпастранс".
Тим не менш, через 15 хвилин автобус як ні в чому не бувало продовжив рух.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55