У Києві під час прийому стоматолога загинула жінка. Про це повідомляє спільнота "Київ Оперативний" на своїй сторінці в Facebook.
"Нещасний випадок стався сьогодні близько 11:00 на вулиці Воздвиженській, 16А: в стоматологічному центрі раптово померла жінка 1970 року народження", – йдеться в повідомленні.
Зазначено, за попередніми даними, причиною смерті жінки стала реакція на анестезію. На місці інциденту працюють правоохоронці.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55