У вівторок в столиці з піцерії госпіталізували підлітка з алкогольним отруєнням. Про це повідомляє УНН з посиланням на медзаклад.
Так, інцидент стався у районі Позняки після 19:00. У закладі 15-річному хлопцю стало зле через токсичну дію алкоголю.
Його було оперативно доставлено до реанімації клініки "Охмадит".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55