У Києві підполковник створив банду копів, які "кришували" злодіїв

 Апостроф

Київська прокуратура направила до суду обвинувачення щодо сімох співробітників поліції, які "кришували" крадіжки на Київському вокзалі.

Так, очолював групу підполковник поліції – начальник сектору кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський. До вчинення злочинів останній залучив начальника оперативно-пошукового сектору відділу кримінальної поліції Солом`янського УП ГУ НП в місті Києві, оперуповноваженого, трьох поліцейських сектору превенції та поліцейського-водія.

Також до групи входили троє кишенькових крадіїв, які безпосередньо здійснювали таємне викрадення майна громадян.

Поліцейські розподілили "ролі", визначаючи час та місце роботи злодіїв, а також допомагали крадіям уникнути кримінальної відповідальності.

Так, впродовж серпня-листопада 2017 року даною групою було вчинено серію крадіжок особистого майна громадян, чим завдано матеріальної шкоди на суму близько 380 тисяч гривень.

З’ясувалося також, що крадії не лише сплачували правоохоронцям данину, а також систематично ділились із ними викраденим у громадян майном.

Членам організованої групи оголошено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України та додатково оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України посадовим особам Національної поліції, що входили до складу організованої злочинної групи.

Всього, під час досудового розслідування повідомлено про підозру 10 особам, інтереси яких представляють 13 адвокатів. Обвинувальний акт відносно вказаних осіб направлений до суду для розгляду по суті. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення