Водій отримав важкі травми, але, на щастя, встиг вискочити з палаючого авто
У столиці на Саперно-Слобідській, в результаті зіткнення з Toyota, Opel вилетів з дороги в стовп. Стався вибух і пожежа.
Одна людина з важкими травмами встигла вибігти з авто. Йому надають допомогу. Попередньо, це водій, більше в авто нікого не було.
На місце прибули рятувальники.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55