Деякі блокпости, які були встановлені в Києві через спалах коронавірусу в четвер, 16 квітня, і створювали пробки через перевірки температури, вже демонтовані.
Як видно на знімку, проїзд по на вулиці Богатирській, де раніше був встановлений один з блокпостів, тепер вільний.

Нагадаємо, що на цих пропускних пунктах на в'їздах до столиці у проїжджаючих водіїв і пасажирів машин перевіряли температуру і документи. Через блокпостів на деяких дорогах утворилися багатокілометрові пробки.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55