У Києві біля станції метро Деміївська, на проспекті Науки, помітили дикого лося.Про це повідомляє Київ Зараз в Telegram.
"Нічого незвичайного, просто лось гуляє по пр. Науки в Києві. Його, до речі, шукають з початку грудня", - йдеться в повідомленні.
Лось активно переміщається по українській столиці, через що зоозахисники не можуть його зловити і відвезти в столичний зоопарк.
Крім того, зоозахисники кілька разів хотіли його зловити - але кожен раз він тікав від них.

06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00