У столиці вночі викрали машину українського музиканта - репера, що виступає під псевдонімом XLDELUXE. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав сам музикант.
"Максимальний репост! Угон! BMW X6 темно- синій, чорні диски, номера А1111А, район Оболонь, викрали сьогодні вночі! Прошу всіх розмістити фото і подивитися по місту, колір рідкісний- темно- синій, з усіх питань телефонуйте мені 0995577751 і 0672490536",-йдеться у повідомленні


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55