У столиці припинили роботу станції метрополітену "Житомирська" та "Академмістечко".
"Червона лінія. Рух "Лісова" - "Святошин". "Житомирська" та "Академмістечко" не працюють. Усувається технесправність на колії метрополітену. ", - йдеться у повідомленні.
Як повідомили в пресслужбі метрополітену, рух відновлять через 15-20 хвилин.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55