У Києві Держпродспоживслужба і Муніципальна охорона провели рейд на Хрещатику у закладах громадського харчування, на предмет дотримання карантину. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Під час рейду перевірили дев'ять установ (ресторанів і кафе), порушення карантинних заходів виявили в двох з них. Виявлені порушення - обслуговування клієнтів усередині приміщення і куріння кальянів на літніх майданчиках", - йдеться в повідомленні.

На підставі виявлених порушень на посадових осіб двох ресторанів було складено два протоколи. Санкції передбачають штраф для організацій від 34 до 170 тисяч гривень.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55