Працівник одного з українських телеканалів звернувся до поліції із заявою про перешкоджання його роботі та викрадення.
Сам заявник розповів, що під час підготовки сюжету невідомі особи посадили його в авто і відпустили лише через деякий час, передає прес-служба Нацполіції Києва.
За цим фактом розпочали провадження за статтями про перешкоджання діяльності журналіста і незаконне позбавлення волі або викрадення людини.
Одного з підозрюваних правоохоронці вже встановили. Питання про обрання йому запобіжного заходу вирішують
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51