Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури припинили в Києві діяльність нарколабораторії з виготовлення метамфетаміну.
Як повідомляє прес-центр СБУ, правоохоронці встановили, що житель столиці організував виробництво психотропної речовини для подальшого перепродажу.
За інформацією прес-центру, за добу зловмисник виготовляв близько 100 грамів наркотику, який збував дилерам.
Під час обшуків за місцем проживання правопорушника і в орендованому гаражі оперативники спецслужби виявили 400 грамів готового наркотику, 6 літрів прекурсорів для його виготовлення та лабораторне обладнання. Оперативники СБУ вилучили у зловмисника незареєстровані пістолет і револьвер з набоями.
Тривають невідкладні слідчі дії.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55