У столиці загинула ще одна людина, випавши з вікна багатоповерхівки. Про випадок повідомляють місцеві телеграм-канали.
Відомо, що чоловік летів із 13-го поверху ЖК "Славутич". Чи він випав, чи вистрибнув - з’ясовуватиме слідство. Трагедія сталась учора ввечері.
Чоловік помер на місці. Соцмережі публікують фото з місця надзвичайної події.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55