У Києві затримали злодія, який вкрав у покупця супермаркету телефон.
Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний".
Як зазначив потерпілий, він знаходився в магазині "Сільпо", коли відчув, що у нього з кишені витягують телефон.
"Я це відчув і різко розвернувся. У цей момент він його вже ховав до себе в кишеню. Коли він побачив, що я його "спалив" - почав прикидається жартівником, типу "я пожартував, братан, це жарт" і т.д. Тоді, я забрав телефон і почав знімати", - зазначив потерпілий.
Як з'ясувалося, злодія звуть Орхан, у нього є вже 5 судимостей, але чому він перебуває на волі - невідомо.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00