На території Центру дитячої кардіохірургії в Києві, сталася сильна пожежа. Про це повідомили в держслужбі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).
"4 листопада в 8:21 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в 4-х поверховому будинку центру дитячої кардіології та кардіохірургії на території дитячої лікарні" Охматдит ", - повідомили в ДСНС.
Після прибуття на місце було встановлено, що на 3-му поверсі в кабінеті старшої медичної сестри виникла пожежа на площі 25 кв.м .
У відомстві зазначили що пожежу вже вдалося ліквідувати. За оперативною інформацією, під час гасіння з будівлі евакуйовано близько 50 осіб, з них - 24 дитини. У ДСНС уточнили, що жертв і постраждалих немає, причина пожежі встановлюється.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22