У Києві невідомі в масках і з битами увірвалися до відділення банку на вулиці Велика Васильківська та забрали сумку, в якій було приблизно 500 тисяч гривень.
Наліт стався у вівторок, 11 липня, близько 15:25. За попередньою інформацією злочинці проникли у відділення "Укрсоцбанку", забрали сумку, сіли в автомобіль Volkswagen Passat-6 з номерним знаком АА 1152 КК і поїхали в невідомому напрямку.
Пізніше стало відомо, що номери в автомобілі були вкрадені
Поліція вживає заходів з пошуку та затримання злочинців
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55