У Києві стався вибух у Дарницькому районі, здетонувало у сміттєвому баку, відомо про двох постраждалих, поліція з’ясовує обставини, повідомили в ГУНП у столиці.
"За попередньою інформацією, у сміттєвому баку відбулась детонація невідомого предмету, внаслідок якого травми отримав місцевий житель, який в цей час проходив повз. Також постраждав охоронець будинку", - повідомили в поліції у соцмережах.
На місці працює слідчо-оперативна група поліції та вибухотехніки.
"Правоохоронці з’ясовують всі обставини інциденту", - ідеться у повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55