Київська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно заступника начальника управління Держпродспоживслужби через отримання неправомірної вигоди. Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.
"Київською місцевою прокуратурою № 6 скеровано до суду обвинувальний акт відносно заступника начальника управління аналітично організаційного забезпечення – начальника відділу адміністративної практики ГУ Держпродспоживслужби у м. Києві за фактом отримання неправомірної вигоди у розмірі 1 500 доларів США", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що кошти посадовець вимагав та одержував від підприємця за видачу експлуатаційного дозволу на виробничі потужності.
"Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням) скеровано до Шевченківського суду для розгляду по суті", - додали у пресслужбі.
Санкція статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00