Комендантська година в Києві та області триватиме майже два дні - з 20:00 сьогоднішнього вечора до 7:00 ранку понеділка - 28 березня. Без спецперепусток буде заборонено пересування містом.
"Виходити можна тільки щоб дійти до найближчого укриття. Нагадуємо, цивільні особи, які перебуватимуть на вулиці у період комендантської години без спецперепустки, вважатимуться членами диверсійно-розвідувальних груп ворога", - повідомив мер Києва Віталій Кличко у Телеграм.
Раніше у Генштабі ЗСУ повідомляли, що угруповання сил і засобів оборони міста Києва продовжує відбиття наступу противника, нанесення йому вогневого ураження та утримання раніше визначених оборонних рубежів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55