У Києві таксист забризкав балончиком пасажирку з дитиною (відео)

У Києві водій служби таксі двічі застосував газовий балончик до матері з дитиною, а потім намагався проїхатися по жінці. Зловмисник втік, коли жінка втратила свідомість.

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

Жінка викликала таксі, але, зіткнувшись з образами на свою адресу, вирішила вийти з машини. Водій в помсту забризкав рідиною з газового балончика її та дитину.

"Через додаток Bolt я викликала таксі, щоб поїхати з дитиною на збори в школу. Як тільки ми сіли в машину, водій на мові матюків почав обурюватися, що я при виклику не вказала, що мені потрібно дитяче крісло, а "на плаття грошей не пошкодувала". Шокована цими виразами, я сказала йому, що не буду з ним їхати. Водій почав кричати, що я йому повинна за помилковий виклик. Коли я поцікавилася, чому він дозволяє так поводитися при шестирічному дитині, почула" скажи спасибі, що не дав тобі п*зди і не забризкав балончиком".

Чоловік відразу ж вискочив з машини і застосував газовий балончик до жінки, поряд з якою стояв в цей момент дитина.

"Коли я почала викликати поліцію, водій вдруге застосував газовий балончик. Після цього сів у авто і почав рух. Я подзвонила чоловіку, який був в хвилині від нас, він наздогнав водія і почав викликати поліцію. Я стала біля капота, щоб водій не зник. Коли водій зрозумів, що поліція приїде, він почав рух авто на мене. В цей момент підійшла дівчина і почала кричати, що вона все бачила і поліції все підтвердить. Я почала втрачати свідомість, мене чоловік підхопив і забрав на тротуар. водій цим скористався і моментально поїхав".
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення