Серйозне НП сталася в Києві в ніч на середу, 22 листопада.
На вулиці Наумова 23 двоє чоловіків і жінка влаштували бійку прямо посеред проїжджої частини. Рознімати хуліганів довелося очевидцям.
Двоє учасників бійки отримали тілесні ушкодження. Учасники події звинувачують один одного в крадіжці мобільного телефону і грошей.
На даний момент всі доставлені в райвідділ поліції, медичну допомогу надали на місці.
Раніше в Києві правоохоронці затримали чоловіка, який тяжко поранив свого племінника. Під час вживання алкогольних напоїв між родичами виник словесний конфлікт, який переріс у бійку.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55