У Шевченківському, Подільському та Оболонському районах Києва через випробування тепломереж відключили гаряче водопостачання. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Київенерго".
"Готуючись до наступного опалювального сезону, ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" 10 квітня розпочинає гідравлічні випробування столичних тепломереж, що перебувають у зоні відповідальності компанії. Гаряче водопостачання буде припинено на час проведення випробувань для частини споживачів Шевченківського, Оболонського та Подільського районів столиці", - йдеться в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55