Дев'ятого травня у Києві злодії пограбували медзаклад. Про це повідомляє "Київ Оперативний".
Троє осіб у масках вдерлися до медичного закладу, який знаходиться на проспект Перемоги. Під загрозою ножа невідомі відібрали у працівників мобільні телефони та гроші.
Потерпілі детально описали нападників. Через декілька годин патрульні помітили трьох чоловіків, які підпадали під опис. Під час обшуку у них виявили поцуплені мобільні телефони, печатки та гроші.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55