У столиці на Новопечерських Липках сталась серйозна пожежа. Відео з місця події публікують київські телеграм-канали.
Місцеві жителі повідомляють, що горить підземний паркінг. Через високе задимлення навіть співробітники ДСНС не можуть зайти на другий поверх паркінгу. За словами очевидців, горять кілька автомобілів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55