На станції метро "Героїв Дніпра" в Києві підприємці залишили гнити зіпсовані цвіллю мандарини. Киянин Андрій Барановський в соцмережі, показавши фото гниючих фруктів.
"Можна було знизити ціну і продати все. Але немає, нехай згниє, на ** й, але по ціннику ніхто не посунеться. На" Героїв Дніпра ", - написав Андрій Барановський.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55