15 грудня о 16:58 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшов дзвінок від правоохоронців про те, що в озері «Ерик» на вул. Набережно-Корчуватській, 27, що у Голосіївському районі столиці, у воді знаходиться тіло людини. Про це повідомляє ДСНС у Фейбук.
"На місце події виїхало чергове відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Як виявилось, на поверхні води на відстані приблизно 5 м. від берега знаходиться тіло чоловічої статі. За допомогою спеціального спорядження рятувальники транспортували тіло до берега та передали його правоохоронцям",-йдеться у повідомленні.
Обставинами події займаються працівники правоохоронних органів.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55