У багатоповерхівці на столичній Оболоні впав ліфт із жінкою. Про випадок повідомили у ДСНС.
Повідомлення про те, що за адресою проспект Володимира Івасюка в ліфтовій шахті знаходиться людина, надійшло до рятувальників учора.
У 24-поверхівці, стався аварійний спуск ліфту з 3 на 1 поверх, де знаходилась літня жінка. Рятувальники деблокували двері ліфтової кабіни. Жінку було передано медикам з діагнозом гостра реакція на стрес, але від госпіталізації вона відмовилась.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55