У центрі Києва біля обласного главку поліції відкрили пам'ятник поліцейському. Двометрова бронзова скульптура "Захисник" знаходиться на Володимирській вулиці.
Про це повідомляється на сайті ГУ НП в Київській області.
"Унікальність цього пам’ятника полягає у тому, що він зведений на честь саме діючих офіцерів поліції. Пам’ятник є справжнім прообразом багатьох тисяч правоохоронців, які віддано несуть службу та захищають українців від злочинних посягань.", - йдеться в повідомленні.
На виготовлення пам'ятника пішло 180 кг бронзи. Його автором є скульптор Даниіл Ровенчин.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55